Już 20 czerwca 2026 r. Krynica-Zdrój ponownie stanie się stolicą polskiego saneczkarstwa na sankorolkach. Przed nami emocjonująca rywalizacja, sportowe emocje i spotkanie z zawodnikami z różnych części Polski.
10:00 – Uroczyste otwarcie zawodów
Deptak w Krynicy-Zdroju
Memoriał organizowany jest dla uczczenia pamięci dwóch zasłużonych postaci krynickiego sportu – Michała Jasnosza i Jana Błońskiego. To wydarzenie od lat łączy sportową rywalizację z pielęgnowaniem lokalnych tradycji i pasji do sportu.
Współorganizatorami wydarzenia są:
MOSiR Krynica-Zdrój
Stowarzyszenie Sportowe KTH Krynica-Zdrój
Serdecznie zapraszamy mieszkańców, kuracjuszy oraz turystów do kibicowania zawodnikom i wspólnego przeżywania sportowych emocji!
Do zobaczenia na deptaku!
