20 czerwca 2026 r. na krynickim deptaku odbyła się jubileuszowa, piąta edycja Memoriału Michała Jasnosza i Jana Błońskiego na Sankorolkach.
W zawodach wystartowało 85 zawodników z 15 klubów z całej Polski oraz ze Słowacji. Rywalizacja toczyła się w kilku kategoriach wiekowych, a zawodnicy dostarczyli kibicom wielu sportowych emocji i pokazali wysoki poziom umiejętności.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom, rodzicom i kibicom za obecność oraz stworzenie wyjątkowej atmosfery. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.
Memoriał odbył się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Krynicy-Zdroju Piotra Ryby oraz Polskiego Związku Sportów Saneczkowych.
Współorganizatorami wydarzenia byli MOSiR w Krynicy-Zdroju oraz Stowarzyszenie Sportowe KTH Krynica-Zdrój.
Dziękujemy i zapraszamy za rok na VI Memoriał!