18 472 38 24
 biuro@mosirkrynica.pl
 dołącz na Facebooku

Tyskie Lwy MOSM Tychy zwyciężają w Turnieju Mikołajkowym!

Za nami IV edycja "Mikołajkowego Turnieju Mini Hokeja 2023". W zawodach udział wzięło 14 zespołów z Rumunii, Ukrainy i Polski reprezentowanych przez prawie dwustu młodych hokeistów. Była zaciekła rywalizacja, walka fair play, wspaniała oprawa, nagrody oraz Mikołaj, który przekazał upominki wszystkim uczestnikom.

Zwyciezcą turnieju został zespół Tyskie Lwy MOSM Tychy, który mógł wznieść w geście tryumfu przepiękny puchar. Kolejne miejsca zajęł drużyny Młoda GieKSa Katowice oraz BS Polonia Bytom. Na wielkie słowa uznania zasłużyli zawodnicy UKS KTH Krynica-Zdrój, którzy uplasowali się na czwartej pozycji.

Podczas turnieju w Hali Lodowej MOSiR było gwarno dzięki głośnemu dopingowi dzieci ze szkół i przedszkoli z terenu Gminy Krynicy-Zdroju, jak również rodziców i dziadków.

Wielkie brawa dla organizatora turnieju UKS KTH Krynica-Zdrój, rodziców, sponsorów i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tak wspaniałego przeprowadzenia zawodów.