18 472 38 24
 biuro@mosirkrynica.pl
 dołącz na Facebooku

Trzydniowy Festiwal Rowerowy - 4-6 czerwca 2021 r.

Rowerowe emocje na najwyższym poziomie!

Już w pierwszy weekend czerwca w Krynicy-Zdrój odbędzie się trzydniowy festiwal rowerowy Doka Downhill City Tour. To będą trzy dni pełne wrażeń zarówno dla zawodników, jak i kibiców!

W pierwszy dzień eventu uczestnicy będą mogli potrenować w Bike Parku Słotwiny Arena oraz na pumptracku. 

Drugiego dnia stanie przed nimi wyzwanie w postaci zawodów urban downhill. Kamieniste zbocza leśne zostaną zastąpione przez schody, krawężniki i hopki. Wąskie, kręte uliczki i tarasy to nieodłączne elementy tej odmiany sportu. Po południu przewidziane są wyścigi na pumptracku. Na specjalnie wyprofilowanym torze rowerzyści zawalczą o najlepszy czas. 

Na koniec na zawodników czeka rywalizacja na trasie klasycznego downhillu. Tutaj przeszkodami będą między innymi dropy, bandy i korzenie. 

Nie zabraknie też czasu na relaks przy dobrej muzyce – pomiędzy dniami wypełnionymi rowerowym szaleństwem, organizatorzy planują głośne afterparty. 

Jeśli chcecie spędzić czas w pięknych okolicznościach natury, a przy okazji podziwiać ekstremalne widowisko, które na długo zapadnie w pamięć – nie możecie przegapić tego festiwalu!

Dowiedz się więcej: http://bit.ly/DokaDownhillCityTourKrynica 

Zapisy: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/ 

Facebook: https://www.facebook.com/dhcitytour 

Instagram: https://www.instagram.com/downhillcitytour/ 

Podczas długiego weekendu w sobotę 5 czerwca o godzinie 12:00 na krynickim deptaku można będzie aktywnie spędzić czas z MOSiR. Zaplanowaliśmy zawody w unihokeju i turniej strzałów na bramkę z nagrodami. Dodatkową atrakcją będzie możliwość sprawdzenia własnych umiejętności na sankorolkach.

Do zobaczenia!