18 472 38 24
 biuro@mosirkrynica.pl
 dołącz na Facebooku

ŚLIZGAWKA Z MIKOŁAJEM!!!

Drogie Dziateczki,

z wielką radością informujemy, że Mikołaj już dzisiaj zapowiedział swoją wizytę w Hali Lodowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju. Odwiedzi nas 3 grudnia w godzinach 11:00 - 12:30 podczas ślizgawki, na którą wstęp będzie bezpłatny. Dodatkowo nieodpłatnie zapewnimy Wam łyżwy i kaski, których ilość będzie jednak ograniczona.

Mikołaj za naszym pośrednictwem zapewnia, że na pewno nie braknie słodkich poczęstunków dla wszystkich uczestników zabawy na lodzie.

Zapraszamy serdecznie całe Rodziny do aktywnego spędzenia niedzielnego przedpołudnia z Mikołajem:)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju informuje, że ze "Ślizgawki z Mikołajem" będzie prowadzona foto i video relacja. Biorąc udział w ślizgawce wyrażasz zgodę na publikowanie swojego wizerunku na stronie: www.mosirkrynica.pl oraz w mediach społecznościowych MOSiR. Publikacja zdjęć i filmów ze ślizgawki ma na celu promocję sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Administratorem Państwa danych jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju, ul. Park Sportowy 5, 33-380 Krynica-Zdrój.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit.a RODO).