18 472 38 24
 biuro@mosirkrynica.pl
 dołącz na Facebooku

Siatkówka plażowa - Zawodzie - 20 maja 2022 r.

20 maja na osiedlu Zawodzie w Krynicy-Zdroju rozegrany został turniej siatkówki plażowej "O Puchar Burmistrza Krynicy-Zdroju". W turnieju udział wzięło sześć dorosłych zespołów oraz dwie drużyny dzieci. Młodzi adepci siatkówki rozegrali mecz finałowy, natomiast pozostałe ekipy podzielone zostały na dwie grupy, w których mecze odbywały się systemem "każdy z każdym". Następnie przeprowadzona została rywalizacja o miejsca w turnieju, przy czym zwycięzcy grup spotkali się w wielkim finale, natomiast zespoły z drugich miejsc walczyły o brąz. Najlepsze drużyny uhonorowane zostały pamiątkowymi pucharami, a całość imprezy zwińczyło spotkanie przy grillu.

Kolejny turniej zaplanowano na 11 czerwca 2022 r. na boisku siatkarskim - kompleks sportowo-rekreacyjny Czarny Potok w Krynicy-Zdroju podczas otwarcia plaży.