18 472 38 24
 biuro@mosirkrynica.pl
 dołącz na Facebooku

Sanki, hokej i ślizgawki!

Dzieje się na sportowych obiektach w Krynicy-Zdroju. Na wylodzonym torze u stóp Góry Parkowej pierwsze ślizgi w życiu wykonali młodzi zawodnicy sekcji saneczkarskiej UKS KTH Krynica-Zdrój. Jak sami ocenili było to dla nich wielkie przeżycie i frajda. Do tej pory przygotowywali się "na sucho" w hali lodowej. W sobotę uczestniczyli już w pierwszych w swoim życiu zawodach saneczkarskich. Na krynickim torze trenuje też Kadra Wojewódzka Młodzika oraz juniorzy i juniorzy młodsi z małopolskich klubów przygotowujący się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Jeśli do tego dodamy saneczkarzy z UKS Nowiny Wielkie oraz z klubów z Bielska Białej to można śmiało powiedzieć, że na torze ślizgi wykonało już około stu młodych saneczkarzy. A we wtorek 8 lutego 2022 r. odbędą się zawody saneczkarskie "O Puchar Burmistrza Krynicy-Zdroju". Zapraszamy do odwiedzenia toru i kibicowania saneczkarzom.

A hali lodowej przeprowadzony został turniej mini hokeja na lodzie pn. "Ferie z MOSiR". Drużyny rywalizowały na dwóch oddzielnych taflach. Była zacięta walka i wielkie emocje.

Zapraszamy wszystkich przebywających w Krynicy-Zdroju i okolicy na nasze lodowiska. Ślizgawki w hali lodowej odbywają się zgodnie z kalendarzem znajdującym się w zakładce "Harmonogram hali lodowej". Ślizgawki pod chmurką na lodowisku w Tyliczu przy ulicy Sportowej (obok stadionu pilkarskiego) oraz w Krynicy-Zdroju przy ulicy Czarny Potok odbywają się codziennie w godzinach 10:00 - 19:00. Przy lodowiskach działają wypożyczalnie łyżew.

Do zobaczenia na sportowych arenach:)