18 472 38 24
 biuro@mosirkrynica.pl
 dołącz na Facebooku

Mocni w muaythai!

Za nami kolejny dzień Igrzysk Europejskich. We wtorek nasi reprezentanci wywalczyli cztery medale, z czego trzy są zasługą zawodników muaythai. Złoto w wadze 54 kg wywalczyła Martyna Kierczyńska, która w finałowej walce pokonała Belgijkę Axanę Depypere 30:27. Na drugim stopniu podium stanęli Roksana Dargiel w wadze 51 kg oraz Oskar Siegert w wadze 67 kg. Zawodnicy /8 osób/ muaythai zdobyli łącznie pięć medali: złoty, dwa srebrne i dwa brązowe. Brawo!

Srebrny medal wywalczyły nasze panie w rugby siedmioosobowym ulegając w finale Wielkiej Brytanii 33:0.

Łącznie nasza reprezentacja wywalczył już 11 złotych, 14 srebrnych i 9 brązowych krążków. Z 34 medalami zajmujemy piąte miejsce w klasyfikacji. Przypomnijmy, że w dwóch poprzednich Igrzyskach zdobyliśmy dokłanie 34 medale.