18 472 38 24
 biuro@mosirkrynica.pl
 dołącz na Facebooku

Kolumbia zwycięża w Women's Development Cup!

Przez tydzień na tafli lodowej naszego Ośrodka cztery kobiece reprezentacje: Kolumbia, Argentyna, Iran i Irlandia rywalizowały w turnieju Women's Development Cup. W sobotnich pólfinałach Kolumbia wyraźnie pokonała Irlandię 8:1, natomiast Argentyna po bardzo zaciętym meczu zwyciężyła z Iranem 2:1. Niedziela była dniem walki o miejsca w klasyfikacji końcowej turnieju. W pojedynku o trzecie miejsce Iran pokonał Irlandię 3:1, natomiast w finale niepokonana w turnieju Kolumbia wygrała z Argentyną 6:2.

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowe puchary, natomiast zespoły z miejsc 1-3 udekorowane zostały medalami. Nagrody drużynom wręczyła członkini Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie Pani Marta Zawadzka.

Zespoły biorące udział w turnieju podkreślały, że pobyt w Krynicy-Zdroju był dla nich wielkim przeżyciem. Bardzo podobała im się nasza świeżo odnowiona hala lodowa oraz atmosfera panująca na turnieju. Wszystkie drużyny za naszym pośrednictwem dziękują kibicom za wspaniałą atmosferę, którą stworzyli ma meczach:)