18 472 38 24
 biuro@mosirkrynica.pl
 dołącz na Facebooku

Emocjonujący Turniej na naszym Lodowisku

W minioną sobotę mieliśmy przyjemność współorganizować wyjątkowe wydarzenie na naszym lodowisku, gdzie niemal 60 najmłodszych zawodników z UKS KTH Krynica-Zdrój wykazało się nie tylko umiejętnościami sportowymi, ale i niesamowitym duchem rywalizacji. Młodzi sportowcy, podzieleni na cztery zespoły - Wilki, Jastrzębie, Niedźwiedzie i Rysie, dostarczyli niezapomnianych emocji, zarówno sobie, jak i kibicom.

To wydarzenie po raz kolejny udowodniło, że sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim zdrowie, radość i rozwój osobisty naszej młodzieży. Wartości te są nam szczególnie bliskie i cieszymy się, że możemy je wspierać poprzez nasze obiekty i inicjatywy.

Kulminacyjnym momentem turnieju było wręczenie medali wszystkim uczestnikom, co było możliwe dzięki wsparciu MOSiR w Krynicy-Zdroju. Medale z rąk Pana Burmistrza Piotra Ryby oraz Tomka Cieslickiego, trenera i jednocześnie Dyrektora MOSiR, stanowiły wspaniałe zwieńczenie sportowych zmagań.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i uczestnikom za wspaniałą atmosferę oraz nie możemy się doczekać kolejnych wydarzeń, które razem zorganizujemy. Sport łączy nas wszystkich!