MOSiR w Krynicy – Zdroju

CALL NOW: +12345 67879

Aktualności

Zawody kolarskie dla dzieci „Niech się kręci” – 01.06.2019 r.

        Z okazji Dnia Dziecka i w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich na ścieżce rowerowej przy ulicy Wiejskiej w Krynicy-Zdroju odbyły wyścigi kolarskie dla najmłodszych pn. „Niech się kręci”. W wyścigach udział wzięły dzieci z Nowego Sącza, Żegiestowa, Muszyny, Powroźnika, Muszynki, Mochnaczki Wyżnej i Krynicy-Zdroju. Zawody w formie jazdy na czas były rozgrywane z podziałem na kategorie wiekowe i płeć dla roczników 2006-2017. Najmłodszą uczestniczką zawodów była dwuletnia Oliwia Groń. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najszybsi kolarze udekorowani zostali pamiątkowymi medalami.

        Po zakończeniu wyścigów uczestnicy przejechali pod altankę przy ścieżce rowerowej, gdzie odbył się piknik z kiełbaskami i słodyczami dla dzieci, które ufundowało „Sądeckie Laboratorium Wody”.

        Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju. Olbrzymiego wsparcia udzieliła „Fundacja Klub Kolarski Agnieszka Skalniak”. Współorganizatorem wyścigów było Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju.

 

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

Oliwia Groń

Mikołaj Śliwiński

Wojciech Mordarski

Anna Tabaszewska

Tymon Monica

Amelia Groń

Kacper Gałczyński

Magdalena Polańska

Maksymilian Ginter

Karolina Szlaga

Antoni Jarzębak

 

Dołącz do Nas !