MOSiR w Krynicy – Zdroju

CALL NOW: +12345 67879

Aktualności

Turniej unihokeja dziewcząt i chłopców starszych „O Puchar Burmistrza Krynicy-Zdroju” – 29.10.2019 r.

W turnieju unihokeja dziewcząt i chłopców starszych – rocznik 2005/2006 „O Puchar Burmistrza Krynicy-Zdroju” udział wzięły dwie reprezentacje damskie oraz pięć zespołów męskich. Chłopcy rywalizowali systemem „każdy z każdym”, czas gry 10 minut, natomiast dziewczęta rozegrały mecz finałowy.

Wśród dziewcząt lepsza okazała się drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju, a turniej chłopców wygrała reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Krynicy-Zdroju. Obydwie drużyny uzyskały awans do turnieju powiatowego. Każdy z zespołów biorących udział w turnieju uhonorowany został pięknym pucharem i dyplomem, natomiast zwycięzcy zawodów otrzymali złote medale.

 

Mecz finałowy dziewcząt

SP nr 2 Krynica-Zdrój – ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  4:0

Bramki: Natalia Nosal  – 2, Kaja Kożuch – 2.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju: Noemi Voznik, Natalia Nosal, Emilia Nosal, Kaja Kożuch, Gabriela Chrzanowska, Julia Ryba, Monika Szyszka, Julia Pękala, Pola Mizerska, Oliwia Wolak, Oksana Świątkowska, Gabriela Pierzga, Jesica Gommers.

Opiekun Dawid Gomółka.

 

ZSz-P nr 1 w Krynicy-Zdroju: Oliwia Sapała, Katarzyna Główczyk, Agnieszka Pabian, Magdalena Matkowska, Anita Mytnik, Ilona Halaś, Julia Sagowska, Aleksandra Janik.

Opiekun Janusz Pióro.

 

Wyniki turnieju chłopców

SP nr 2 Krynica-Zdrój – SP Polany  4:1

Bramki: Sternal – 2, Fedko – 1, Reguła – 1 oraz Dudczak – 1.

 

SCESz Tylicz – ZSz-P Mochnaczka Wyżna  6:0

Bramki: Kantor – 4, Białończyk – 1, Marczyk – 1.

 

ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój – SP nr 2 Krynica-Zdrój  5:0

Bramki: Tyczyński – 2, Laurosiewicz – 1, Pawlik – 1, Lemek – 1.

 

SP Polany – SCESz Tylicz  0:2

Bramki: Brecławski – 2.

 

ZSz-P Mochnaczka Wyżna – ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  0:10

Bramki: Tyczyński – 4, Laurosiewicz – 2, Pawlik – 2, Lemek – 2.

 

SP nr 2 Krynica-Zdrój – SCESz Tylicz  0:2

Bramki: Brecławski – 1, Białończyk – 1.

 

SP Polany – ZSz-P Mochnaczka Wyżna  1:1

Bramki: Musiał – 1 oraz Gumola – 1.

 

ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój – SCESz Tylicz  4:1

Bramki: Laurosiewicz – 2, Tyczyński – 1, Pawlik – 1 oraz Królikowski – 1.

 

ZSz-P Mochnaczka Wyżna – SP nr 2 Krynica-Zdrój  0:2

Bramki: Reguła – 1, Sternal – 1.

 

SP Polany – ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  0:4

Bramki: Tyczyński – 2, Laurosiewicz – 1 , Horoszko – 1.

 

Tabela turnieju chłopców

  1. ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  12 punktów  23:1
  2. SCESz Tylicz  9 punktów  11:4
  3. SP nr 2 Krynica-Zdrój  6 punktów  6:8
  4. SP Polany  1 punkt  2:11
  5. ZSz-P Mochnaczka Wyżna  1 punkt  1:19

 

 

Składy drużyn

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju: Dawid Pawlik, Mateusz Laurosiewicz, Igor Tyczyński, Michał Górski, Ksawery Szymczyk, Mateusz Lemek, Bartłomiej Horoszko.

Opiekun Robert Witassek.

 

Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu: Jakub Królikowski, Kacper Białończyk, Krzysztof Kantor, Jan Karakuła, Bartosz Brecławski, Bartłomiej Marczyk, Filip Korzuch, Konrad Szczęsny.

Opiekun Kazimierz Borek.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju: Maciej Fedko, Maksymilian Kotlarz, Maciej Nosal, Wiktor Reguła, Patryk Sarata, Kacper Sternal, Mateusz Śliwiński, Krzysztof Fedorczak, Jan Łuszczewski, Krzysztof Siniawa.

Opiekun Krzysztof Mirek.

 

SP w Polanach: Filip Jamrozowicz, Seweryn Wzorek, Igor Musiał, Szymon Dudczak, Karol Malczak, Michał Litwa, Mateusz Małucha.

Opiekun Barbara Przanowska.

 

ZSz-P w Mochnaczce Wyżnej: Konrad Bukowski, Filip Ogorzały, Paweł Stoch, Norbert Gumola, Artur Kotas, Dominik Świętek, Kamil Szkut, Mariusz Woźniak.

Opiekun Łukasz Myśliwiec.

 

Dołącz do Nas !