MOSiR w Krynicy – Zdroju

CALL NOW: +12345 67879

Aktualności

Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców – 27.02.2013 r.

Zawody zostały rozegrane w sali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Krynicy-Zdroju. W turnieju  udziały wzięły drużyny: Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Krynicy-Zdroju, Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mochnaczce Wyżnej, Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu oraz Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Bereście. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Damian Tyczyński /ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój/.

 

Wyniki meczów:

ZSz-P Mochnaczka Wyżna – SCESz Berest  1:1

ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój – SP nr 2 Krynica-Zdrój  6:0

SCESz Tylicz – ZSz-P Mochnaczka Wyżna  0:2

SCESz Berest – ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  2:8

SP nr 2 Krynica-Zdrój – SCESz Tylicz  3:3

ZSz-P Mochnaczka Wyżna – ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  0:5

SCESz Berest – SP nr 2 Krynica-Zdrój  1:1

SCESz Tylicz – ZSz-P nr 1 Krynica-Zdrój  1:3

SP nr 2 Krynica-Zdrój – ZSz-P Mochnaczka Wyżna  2:1

SCESz Berest – SCESz Tylicz  2:0

 

Tabela turnieju:

  1. ZSz-P nr 1 w Krynicy-Zdroju 12 punktów   22:3
  2. SCESz w Bereście   5 punktów            6:10
  3. SP nr 2 w Krynicy-Zdroju 5 punktów            6:11
  4. ZSz-P w Mochnaczce Wyżnej 4 punkty     4:8
  5. SCESz w Tyliczu 1 punkt                  4:10

 

Składy drużyn

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju: Patryk Gosztyła, Damian Tyliszczak, Tomasz Michalik, Adam Świadek, Dawid Krynicki, Grzegorz Grabowski, Damian Tyczyński, Kacper Zachradnik.

 

Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Bereście: Kacper Prusak, Tomasz Synowiec, Damian Dulak, Dawid Łukasik, Szymon Romańczyk, Patryk Biskup.

 

Szkoła Podstawa nr 2 w Krynicy-Zdroju: Jakub Holender, Julian Mazur, Krzysztof Petryla, Rafał Porosło, Marcin Susidko, Łukasz Hebda.

 

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mochnaczce Wyżnej: Piotr Kotas, Jan Gal, Kacper Ogorzały, Daniel Tomasiak, Norbert Bieda.

 

Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu: Jakub Adamczyk, Konrad Kocańda, Marcel Chudy, Kacper Migacz, Marcin Bołoz, Sebastian Tokarczyk, Mateusz Czop.

Dołącz do Nas !